למענה מיידי

התקשרו כעת: 073-7861701

אבן גבירול 30 (WeWork Ibn Gabirol)

  קצת עלינו

  משרד Tax4US מתמחה בייעוץ מס והגשת דו"חות מס עבור אזרחים אמריקאים, תושבים בארה"ב, משקיעים בארה"ב, שותפויות אמריקאיות, חברות בארצות הברית ומתמחה בהקמת חברות בארה"ב.

  משרד Tax4US מייצג את הלקוחות בהתקשרות המורכבת מול רשויות המס האמריקאים ומסייע בעת צורך בהליכי ביקורות רנדומליות (Audit) מתוך הבנת התמונה המלאה של מהלכים פיננסים כדי להימנע מתשלומי מס מיותרים.

  מתן השירות המקצועי והליווי האישי לא באים לידי ביטוי רק במחויבות ובמקצועית אלא גם בהטמעת מערכות מס מתקדמות, המייעלות את הטיפול בהליך הגשת הדו"חות לארצות הברית ועדכניות שוטפת בחוקי המס לטובת לקוחותינו.

  אנחנו מחויבים לרמת שירות מיטבית בהליכי הדיווחים לרשויות האמריקאיות מתוך הכרת הצרכים האישיים והתאמה ייחודית של הטיפול בלקוחותינו.

  אנו מבינים שידיעת חוקי מס הכנסה הנה אתגר לא פשוט ולעתים בלתי אפשרית לאזרח מן השורה. היתרון של Tax4US הוא השירות האישי המלווה בבקיאות והתעדכנות שוטפת להבנת החוק ויישום לטובת לקוחותינו באופן פרטני.

  איננו עוסקים בהכנת דו"חות "שגר ושכח" אלא מתמקדים בשקיפות מלאה, בשיתוף לקוחותינו בהליך הגשת הדו"חות לרשויות מס הכנסה בארה"ב ומתן מענה מלא, יעיל ומהיר לכל שאלה ובקשה.

  חזון ומטרה

  באמצעות התמקדות והתמקצעות בעולם המס האמריקאי, אנו שואפים לסייע לבסיס לקוחות מגוון ומכל העולם, לפתח את עסקיהם הבנויים על כלכלת השוק הגלובלי, האמריקאי והישראלי ולקדם את האפשרויות הגלומות ברישות עסקי (Networking) למטרת יצירה של שיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות בין יחידים ועסקים כלקוחות המשרד.

  מה אנחנו עושים בשבילכם

  • ייעוץ מס אמריקאי והגשת דו"חות מס בארצות הברית
  • ייצוג מקצועי בכל צורך מול מס הכנסה האמריקאי IRS
  • הפקת מספרי זיהוי פדראלים – ITIN , EIN
  • הקמת חברה בארה"ב – LLC, Corp, LP בכל המדינות בארה"ב
  • תכנון מס שוטף עבור מהלכים פיננסים עתידיים לחסכון מקסימלי במס
  • מעודכנים למענכם בחוקי המס ותקנות מס הכנסה בארה"ב

  הצוות

  המשרד כולל אנשי מקצוע מוסמכים בארה"ב שיעמדו לרשותכם בכל עת!

  בן גינתי

  בוגר תואר ראשון BA בכלכלה וניהול ותואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.

  Founder

  IRS Enrolled Agent – U.S Tax Professional

  IRS Certified Acceptance Agent

  IRS AFSP U.S Tax Professional

  מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

  תפריט נגישות